אם אתם מחפשים הזדמנויות השקעה בנדל"ן, אבל נראה לכם שכל ההזדמנויות כבר מוצו וכבר אין שום עיר או ישוב בישראל שאפשר לסמן אותם כישובים פוטנציאליים לעסקאות נדל"ן מנצחות, אולי תרצו לשמוע על ישוב לא קטן שהולך ותופס תאוצה כאחד מהמקורות הטובים ביותר בישראל להזדמנויות השקעה בנדל"ן. הישוב הזה נקרא אור יהודה והנה 5 סיבות טובות להשקיע בנכסי הנדל"ן שלו:

מיקום מנצח

עם תל אביב שהופכת לעיר בלתי אפשרית כמעט מכל בחינה, החל מתחבורה וכלה במחירי הנדל"ן, ישובים בפאתי גוש דן הופכים ליותר ויותר אטרקטיביים עבור רוכשי דירות פוטנציאליים. בנסיעה של 10-15 דקות יכול כל אחד לצאת מדירה שנרכשה במחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממקבילתו התל אביבית ולהגיע במהירות ממרכז אור יהודה אל מרכז תל אביב, דרך דרכים החותכות את הפקקים ממזרח.

תנופת בנייה

אור יהודה נהנית מתנופת בנייה יוצאת דופן עם מגוון פרויקטים של מאות יחידות דיור כל אחד, פרויקטים של מחיר למשתכן ופרויקטים של שיפור השירותים החברתיים בעיר. כל אלה הם אבני היסוד שעליהן יכולה להתבסס תנופת נדל"ן ומשיכת עוד ועוד תושבים.

גישה מהירה למזרח גוש דן והשרון

בדומה למיקום המנצח ביחס לתל אביב, אור יהודה גם מספקת גישה מהירה לכל אזור מזרח גוש דן ופתח תקווה ולאזור השרון דרך כביש 4. ישנם אינספור אנשים שיקבלו הזדמנות לגור במיקום כזה בשתי ידיים. הם היו מקבלים אותה בכל זמן, אבל בטח ובטח עם מצב הפקקים שהופך לבלתי אפשרי.

מחירי הדירות עדיין נמוכים ביחס לפוטנציאל

כאמור, אור יהודה נמצאת בתנופת בנייה שתוביל בסופו של דבר לתנופה גם בתחום של השקעות נדלן. המשמעות היא שהמחירים צפויים להיכנס למסלול של עלייה יציבה וקבועה ואם אתם רוצים ליהנות מהעלייה המרבית, זה הזמן להיכנס.

פיתוח והתחדשות עירונית

עיריית אור יהודה משקיעה לא מעט בהתחדשות עירונית, בניית פארקים ירוקים, אישור פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. כל פרויקט כזה וכל שיפור במרחב העירוני תורם גם לערך הנכסים הממוקמים באזור.

על הסיבות הללו אפשר להוסיף עוד שלל סיבות נקודתיות שעליהן תוכלו ללמוד מאנשי מקצוע העוסקים בתחום. בנוסף לכך, לדעתו של יו"ר לשכת שמאי המקרקעין לשעבר, עליות המחירים בעיר בשנים האחרונות טרם מיצו את עצמן, והן צפויות להימשך גם בשנים הקרובות, וזו אולי הבשורה הטובה ביותר עבור כל מי שמחפש השקעות נדלן באור יהודה.

קטגוריות: נדל"ן