מחפשים אחר אטרקציות בעיר אור יהודה או הסביבה השוכנת לה? הגעתם למקום הנכון, במאמר זה תמצאו חמש אטרקציות המתאימות לילדים ומבוגרים הנמצאות בעיר אור יהודה או באזור הסובב לה.

4 אטרקציות בעיר אור יהודה וסביבתה שאתם צריכים להכיר

• גן החיות ברמת גן – את גן החיות ברמת גן אין ישראלי שלא מכיר, במרחק אווירי של בסה"כ 2.06 קילומטרים מהעיר אור יהודה שוכן לו גן החיות הלאומי של ישראל בו תמצאו מגוון רחב של בעלי חיים מרתקים ויפים כגון: קרנפים, פילים, צבועים, בעלי כנף, טיגריסים, גמלים, ג'ירפות, דובים, קופים, פינגווינים, אריות ועוד הרבה… בפארק קיימות אטרקציות רבות להורים ולילדים כולל פינת ליטוף מהנה, חנות מזכרות, משחקים ועוד.
• פארק אריאל שרון – פארק אריאל שרון הוא אחד מפרויקטי שיקום הסביבה הגדולים שהיו בישראל ואף בעולם כולו, מדובר על שיקום שטח שבעברו היה מוזנח ומזוהם והפיכתו לפארק ירוק, יפה ומהנה עבור תושבי המרכז ואזרחי ישראל בכללותם. הפארק שוכן בקו אווירי של בסה"כ 2.16 קילומטרים מאור יהודה.
• פארק המחזור חירייה – פארק המחזור חירייה הוא קודם כל פארק חינוך מעולה לבני המשפחה הבוגרים והקטנים, הפארק שוכן בלבו של אזור גוש דן במרחק בסה"כ של 1.37 ק"מ מאור יהודה ושוכן ממש לצידו של פארק אריאל שרון.
• פארק נווה רבין – פארק חדשני וירוק המזמין אליו את כל בני המשפחה ומכל הגילאים ליהנות מאווירה כפרית, ממדשאות ירוקים, מעצים יפים וממתקני שעשועים וספורט הפזורים ברחבי הפארק להנאתם ושימושם של התושבים.

קטגוריות: בלוג