חנויות ונותני שירות אחרים השתנו בצורה משמעותית בשנים. בעבר כל בעל עסק היה סוגר את העסק שלו בערב או טיפה יותר מאוחר אבל הדבר היה ברור. היו שעות פתיחה ושעות סגירה מסודרים.
היום הדבר שונה לחלטין, היום יש עסקים 24/7 גם אם העסק עצמו סגור פיסית וזאת תודות לאפליקציות ולאתרי האינטרנט במספקים לעסק אפשרות להשאר"פתוח" גם לאחר שעות הפעילות ולתת שירות לקהל הלקוחות שלהם.

עסקים 24/7 באפליקציות

עולם האפליקציות שינה מקצה אל קצה את עולם העסקים. בזכות האפליקציה עסקים רבים הרחיבו את השירותים שלהם ומעתה פתוחות בפניהם שלל אפשרויות כגון:

  1. שעות פעילות – כאמור למעלה, האפליקציה מאפשרת לבעלי העסקים להשאיר את העסק שלהם פעיל ב-און ליין, מבלי שהעסק הפיסי יהיה פתוח בפועל. האפליקציה פתוחה 24/7 ומאפשרת לקהל הלקוחות ליהנות מהשירותים שהעסק מציע בכל שעה.
  2. זמינות – זמינות העסק עלתה בצורה משמעותית. אם בעבר היו צריכים להגיע פיסית לעסק או לצלצל לעסק כדי לקבל ממנו מידע. היום האפליקציה מאפשרת ללקוחות רבים לקבל איזה מידע שירצו, על אותו עסק, מכל מקום. האפליקציה יושבת במכשיר הטלפון שלנו, בכיס ומאפשרת קבלת מידע מכל מקום ובכול זמן.
  3. נוחות – האפלילקציה מאפשרת נוחות מדהימה ללקוחות של עסק. הכל מוגש ללקוח מאותו פלטפורמה בשפה פשוטה ולעיתים אפילו עם אפקטים ויזואלים המקליים על הלקוח.

מאותן סיבות הנ"ל אפליקציה חשובה מאד לכל עסק. היום כל עסק שרוצה להרחיב את קהל הלקוחות שלו וגם להגדיל הכנסות שלו צריך ליצור אפליקציה או לכל הפחות אתר באינטרנט. אפליקציה מאפשרת חיפוש ואיתור פשוט של העסקים אותם קהל הלקוחות מחפש באינטרנט.
האפליקציה מאפשרת לעסק שלך להיות נגיש לקהל הלקוחות שלך ומאפשר תחושה של קירבה בין הלקוח לעסק. בדרך כלל הלקוח יוכל להשאיר הודעה או תגובה על העסק או לחילופין ישתף את האפליקציה ברשתות חברתיות.

אילו עסקים משתמשים באפליקציות?

היום ניתן לראות עסקים רבים המשתמשים באפליקציות בעסק שלהם יש כל כך הרבה אפליקצתיות בתחומים שונים. היום תחומי העסקים הנראים ביותר באפליקציות הם צימרים, מסעדות, רופאים, הובלות ועוד.