העידן הדיגיטלי הוא כזה המאפשר לנו להפוך את החיים לנוחים הרבה יותר וזה בהחלט רלוונטי ונכון במיוחד עבור עצמאים. כיום ניתן להיעזר בכמה וכמה אפליקציות שיהפכו את ההתנהלות העסקית לנוחה יותר ואנו רוצים להציג לכם כעת חמישה רעיונות של אפליקציות לעצמאים כאלו.

אפליקצית Any.do


אפליקציה לעצמאים ידידותית ויעילה בלי שום ספק. האפליקציה עוזרת לנהל את המשימות בצורה נוחה וחכמה ומאפשרת לנו לייעל את הזמן שלנו ואת חלוקת המשימות.

אפליקציית Evernote


אחת האפליקציות הנוחות ביותר כשמדובר על ריכוז ושמירה של רעיונות חשובים הקשורים בניהול העסק. היא מאפשרת לנו ליצור מספר בלתי מוגבל של פתקים עם כל הרעיונות החשובים והתזכורות שאנו רוצים לשמור במהלך היום. ניתן להוסיף לפתקים צילומי מסך, תמונות, קטעי קול והערות באופן חופשי.

אפליקציית Toggl


אפליקציה לעצמאים שהיא חיונית במיוחד עבור אלו שרוצים לבחון ולשפר את הפרודוקטיביות ועבור אלו המעסיקים עובדים ורוצים לעקוב אחרי שעות ודפוסי הפעילות שלהם. היא מאפשרת מעקב יעיל וברור אחר שעות העבודה, מאפשרת הנפקה קלה של דוח"ות וניתוחים סטטיסטיים חשובים והיא חינמית לצוותים של עד חמישה אנשים.

אפליקציית SignEasy


חתימות על מסמכים שונים הם חלק בלתי נפרד מהפעילות של כל עצמאי. האפליקציה הפשוטה והנהדרת הזו מאפשרת לשלוח ולחתום על מסמכים בקלות דרך הנייד ללא צורך במכשיר פקס או מדפסת.

האפליקציה של חשבונית ירוקה


אפליקציה לעצמאים יעילה ונוחה במיוחד. אם מאפשרת להפיק בקלות, מכל מקום ובכל זמן מסמכים כגון חשבוניות עסקה, קבלות וחשבוניות מס דרך הנייד והיא זמינה למשתמשי אפל ואנדרואיד כאחד.

לסיכום – אפליקציות לעצמאים הן כלי נהדר שיכול לייעל את אופי העבודה באופן משמעותיי ואלו הן בהחלט אפליקציות שווה לכולם להכיר.

קטגוריות: בלוג