אודות

אתר אור יהודה – מי אנחנו?

עיר אור יהודה אשירה בהיסטוריה ויש בה הרבה מקומות בילוי ואטרקציות שונות ומייחדים כמו המוזיאונים המשמרים היסטוריה על יהדות ותושבי העיר, קניון "קניאור" המפורסם ובטח המסעדות המיוחדות .אתר אור יהודה הוא אתר הבית של תושבי אור יהודה והסביבה.

אתר אור יהודה

באתר שלנו ניתן למצוא ומידע רב ומתעדכן כמו חדשות, פנאי ובידור, הופעות באור יהודה, אינפורמציה על בתי עסק ובעלי מקצוע, שירותי יעוץ ונדל"ן. אנחנו ממליצים על מסעדות ובתי קפה הכי טובים באור יהודה והסביבה. בפורום שלנו יש הרבה טיפים על בריאות וטיפוח, אופנה והלבשה, הדרכות לשיפוצים, בנייה וגינון. חוץ מזה אנחנו מפרסמים מידע חשוב על תחבורה באור יהודה. אצלנו תמצאו הכול על חינוך, קורסים וחוגים בעיר ובאזור שלה. אתם מחפשים מידע על אור יהודה או עסקים בעיר? מחפשים פרוייקטים של מגורים או דירות יד שניה באור יהודה? אז אתם הגעתם למקום נכון, לאתר לתושבי האזור ולמבקרים.

פרסום באתר

אנחנו לא מפרסמים מודעות בתשלום, האתר הוא אינפורמטיבי בלבד. אם יש לכם מידע חשוב בשבילנו אתם יכולים לצור איתנו קשר או תשלחו אימייל ל [email protected]                                                             אתם מוזמנים לבקר אותנו בדף פיסבוק שלנו ולשתף פוסטים לחברים שלכם.

ברוכים הבאים לאור יהודה!